!!! Nákupy nelze dokončit, prodej před Vánoci již ukončen !!!

Příběh Rebela - o mně

Jmenuji se Jana a jsem mámou dvou malých kluků (narozeni v létě 2014 a 2016). Začala jsem šít pro radost pro vlastní děti a poté i pro děti kamarádů, jelikož na trhu nebyli dostupné takové vzory, tvary, kvalitní materiály a kombinace, které jsem chtěla, a které by naplňovaly moje přání a nároky..

A jak šel čas, tak uzrála doba a jednoho dne jsem si řekla, že bych chtěla, aby mé výrobky nosily i ostatní děti a dělaly radost i dál. V únoru 2017 jsem si vybudovala tento rebelský obchod s novou a čistě českou značkou. A teď jsem tu i pro Vás.

Šiji vše sama jen z těch nejkvalitnějších materiálů, které mají samozřejmě i atest pro děti do 3 let (Oeko-Tex Standard 100). Náramky z polodrahokamů a všechny doplňky vyrábím tak, aby už na první pohled upoutaly pozornost a zároveň byly praktické a originální. Pro náramky používám vlastní odladěný pevnostní skrytý uzel, který se nikdy nerozmotá a tak náramek snese opravdu hodně - je odolný zejména vůči tahání Vašich dětí, což se jim moc líbí :-) Každý produkt prochází mýma rukama od začátku výroby až po jeho balení, které si doslova užívám. A tak bude i pro Vás zážitek mé produkty nejen využívat, ale i rozbalovat, tomu pevně věřím... však sami uvidíte :-)

Všechny produkty vzešly ze zkušeností z mých potřeb a mých dětí, na kterých nové produkty pečlivě testuji a ladím k dokonalosti. Materiály vybírám výhradně vysoce kvalitní a vzdušné, aby byly opravdu moc příjemné, heboučké, prostě takové, jako žádné jiné.

Věřím, že se k nám budete vracet a mé výrobky Vám i Vašim dětem budou dělat jen radost.

KAŽDÉ SRDCE BIJE PRO DĚTI, TO MÉ BIJE I PRO TY VAŠE....

Mějte krásný každý den, Jana.

errorJana_Knazko_LoveRebel

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   Více informací zde.