Tygří železo

 

Nádherný designově čistý reprezentativní náramek, je vyroben z leštěného kamene Tygří železo.

Kameny z Tygřího železa mají léčivé síly, svým nositelům dodávají životní energii, ochranu, odvahu a posilují motivaci.

Díky odolné transparentní elastické gumičce je vhodný pro každé zápěstí.

Pánské náramky sestavujeme standardně lehce volnější na běžný obvod pánského zápěstí, který činí 19 cm.
Pokud požadujete náramek na jiný obvod zápěstí, připište jeho hodnotu v centimetrech do poznámky k objednávce a náramek Vám zpracujeme na míru.

Dostupnost Momentálně nedostupné
obvod zápěstí
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
490 Kč
   
Kategorie Na ruku
 

Tygří železo

je kombinací kamene tygří oko, hematitu a rudého jaspisu. Vykazuje silné metafyzické vlastnosti svých komponent.

Využití: je kámen nižších čaker, podporuje fyzickou vitalitu, energii a vytrvalost. Je užitečnou pomůckou pro ty, kteří se cítí citově, psychicky nebo fyzicky vyčerpaní nebo vyhořelí. Je plný zemní energie a pomáhá najít odvahu a útočiště v dobách nebezpečí. Dává svému majiteli osobní sílu v dobách velkých změn.

Léčebné účinky fyzické: vyvažuje poměr bílých a červených krvinek, zvyšuje množství přirozených steroidů, zlepšuje svalovou strukturu a pomáhat léčit nohy, pohlavní orgány, játra a nervový systém.

Léčebné účinky emocionální: tento kámen je perfektní společník pro ty, kteří mají tendenci nechat se ovlivnit pocity a emocemi ostatních, ať už vědomě nebo nevědomě. Tygří železo je skvělý kámen pro všechny kreativní osobnosti se spoustou nápadů. Mnoho hudebníků, umělců, herců a spisovatelů využívají síly tohoto kamene. Je také užitečný pro všechny pracovníky, protože pomáhá najít řešení pro zdánlivě neřešitelné problémy.

Spirituální energie: jedná se o kámen, který přináší ochranu před nebezpečím. Je to také kámen jasnosti poznání, protože umožňuje vidět pravdu i tam, kde není zjevná. Tygří železo také pomáhá s tvůrčím úsilím a všemi druhy uměleckých schopností. Dokáže přinést svému nositeli sílu, vitalitu, sebevědomí a vůli. Je to vynikající kámen pro ty, kteří potřebují více motivace ve svých životech.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   Více informací zde.