• 1 z 5
 

Partnerský náramek růženín & nefrit & onyx

 

Partnerské náramky propojují partnery, mají velice decentní vzhled a harmonické vlastnosti minerálů. Jsou vyrobeny z kombinací vzácných kamenů onyx, růženín a nefrit s nádhernou strukturou.  

Růženín je vzácný nerost, který nás učí trpělivosti při řešení problémů, dává nám sílu odpouštět a učí sebelásce. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení, odbourává strach, pocity viny. Posiluje přátelské a partnerské vztahy

Nefrit je vzácný nerost, jež je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do Vašeho života harmonii, štěstí a přátelství. Pomáhá uvolňovat emoce, podrážděnost a uklidňuje mysl. Dále je také výborný na detoxikaci, má sílu prodloužit život, přinést peníze a dodává prosperující energii při obchodních jednáních.

Onyx je ochranným kamenem, který brání a ochraňuje před negativitou, která je vědomě mířena proti Vám, při konfliktech všeho druhu, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytne Vám ponaučení z minulosti a zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, snižuje strach a obavy.

Díky odolné transparentní elastické gumičce jsou náramky vhodné pro každé zápěstí.

Obvody zápěstí pro jednotlivé náramky připište v centimetrech do poznámky k objednávce. Náramky vyrobím přesně na míru, aby perfektně padly. 
Pokud potřebujete pomoci, můžete využít náš mini návod jak vybrat velikost náramku.

Pokud připíšete do poznámky k objednávce i jména obdarovaných, tak na balení vyhotovíme nápis s věnováním.
V případě zvolení jiné kombinace nás kontaktujte napřímo, případně připište vybranou kombinaci do poznámky k objednávce, nic není nemožné :-)

Dostupnost Momentálně nedostupné
790 Kč
   
Kategorie Na ruku
 

Kamenné náramky vyrobené ze vzácných nerostů nacházející se na jedinečných nalezištích naší planety. Náramky mají mystickou moc, každý kámen má jiné vlastnosti, které lze kombinovat.

Růženín

Užití: láska, krása, uzdravování, trpělivost, životní energie

Vlastnosti: Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii, zejména starým lidem. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Ovlivňuje čakry solar-plexu, základní a srdeční. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

Léčebné využití:má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice. Má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Nefrit

Užití: prosperita, peníze, ochrana, láska, dlouhověkost, moudrost, léčení

Vlastnosti: Je kamenem, jenž přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl. 

Léčebné využití: pomáhá tělu léčit se, přičemž působí na nefyzické problémy, jež nemoc způsobily, léčí ledviny, močový měchýř, srdce, žaludek, kyčle, slezinu, detoxikuje, obnovuje buněčný a kosterní systém, zvyšuje plodnost, pomáhá při porodu.

Onyx

Užití: ochrana, síla, sebedůvěra

Vlastnosti: .Je to ochranný kámen, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti Vám, v konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, spojuje s jednotou vesmíru, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. 

Léčebné využití: redukuje nekontrolovatelné sexuální tužby, působí na zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy a problémy nohou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   Více informací zde.