Partnerský náramek onyx & nefrit

 

Náramky propojují partnery i ve chvílích kdy nejsou právě spolu. Mají velice decentní vzhled a harmonické vlastnosti minerálů. Jsou vyrobeny z kombinací vzácných kamenů Onyx a Nefrit s nádhernou přírodní strukturou.

Onyx je ochranným kamenem, který brání a ochraňuje před negativitou, která je vědomě mířena proti Vám, při konfliktech všeho druhu, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytne Vám ponaučení z minulosti a zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, snižuje strach a obavy.

Nefrit je vzácný nerost, jež je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do Vašeho života harmonii, štěstí a přátelství. Pomáhá uvolňovat emoce, podrážděnost a uklidňuje mysl. Dále je také výborný na detoxikaci, má sílu prodloužit život, přinést peníze a dodává prosperující energii při obchodních jednáních.

Díky odolné transparentní elastické gumičce jsou náramky vhodné pro každé zápěstí.

Obvody zápěstí pro jednotlivé náramky připište v centimetrech do poznámky k objednávce. Náramky vyrobím přesně na míru, aby perfektně padly. 
Pokud potřebujete pomoci, můžete využít náš mini návod jak vybrat velikost náramku.

Pokud připíšete do poznámky k objednávce i jména obdarovaných, tak na balení vyhotovíme nápis s věnováním.
V případě zvolení jiné kombinace nás kontaktujte napřímo, případně připište vybranou kombinaci do poznámky k objednávce, nic není nemožné :-)

Dostupnost Momentálně nedostupné
790 Kč
   
Kategorie Na ruku
 

Přírodní kamenné náramky jsou vyrobené ze vzácných nerostů nacházející se na jedinečných nalezištích naší planety. Náramky mají mystickou moc, každý kámen má jiné vlastnosti, které lze kombinovat.

Onyx

Užití: ochrana, síla, sebedůvěra

Vlastnosti: .Je to ochranný kámen, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti Vám, v konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, spojuje s jednotou vesmíru, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. 

Léčebné využití: redukuje nekontrolovatelné sexuální tužby, působí na zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy a problémy nohou

Nefrit

Užití: ochrana, energie, peníze, věštění, odvaha

Vlastnosti: jedná se o ochranný kámen, nosí se jako talisman před všemi formami nebezpečí. Jelikož se jedná o hřejivý kámen, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty a potlačuje deprese.

Léčebné využití: vyrovnává činnost mozkových hemisfér, pomáhá při léčbě zlomených kostí, působí na rozmnožovací orgány, léčí oči a krk, odstraňuje křeče. Pomáhá při léčbě poruch osobnosti, mírní stres, výbušnost a nadměrnou sexuální touhu.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 5.4.2018
Naprostá spokojenost s výrobkem i přístupem lidí z tohoto e-shopu. Mohu doporučit všem. Podrobnější recenzi jsem uvedl i na stránkách FB.
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   Více informací zde.