• 1 z 4
 

Dračí Achát se lvem

Neohodnoceno
 

Náramek má luxusní dámský vzhled, je vyroben z pravého kamene Dračí achát v úpravě frosted. Naleznete na něm přívěšek ve tvaru lva z kvalitní slitiny, znázorňující sílu a odvahu.  

Kameny z Dračího achátu mají mystické a léčivé síly. Svým nositelům dodávají odvahu, dlouhověkost a lásku.

Díky odolné transparentní elastické gumičce je vhodný pro každé zápěstí.

Náramek má 16 cm v obvodu, univerzální prakticky pro každého. Běžná velikost dámského zápěstí je 15 cm.
Pokud požadujete jiný obvod náramku, připište jeho hodnotu v centimetrech do poznámky k objednávce a náramek Vám zpracujeme na míru.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
30.1.2019
440 Kč
   
Kategorie Na ruku
 

Luxusní náramky vyrobené ze vzácných nerostů nacházející se na jedinečných nalezištích naší planety. Náramky mají mystickou moc, každý kámen má jiné vlastnosti, které lze kombinovat.

Dračí achát

Užití: odvaha, síla, dlouhověkost, láska, ochrana


Vlastnosti: velice stálý kámen, který dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Posiluje také soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku, pomáhá při citových zklamáních. Výborný ochranný kámen pro malé děti.


Léčebné využití: pomáhá předcházet střevním potížím, povzbuzuje trávicí trakt, napomáhá léčbě očí, žaludku a dělohy, pomáhá očistit lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a a napomáháhá jejich léčbě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   Více informací zde.